Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
Tacka na dokumenty w wielu różnych kolorach dla formatów od A4 do C4.
| Weight | 1,6204 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 34 × 36,5 cm |
| Glebokosc | 270 mm |
| Waga | 1620,4 |
| Szerokosc | 340 |
| Wysokosc | 365 |
| Kod producenta | 1701672010 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7318081672010 |
| Producent | Durable |
| Kolor | Biały |
| Kolekcja | Durable BASIC |
DURABLE Basic Tacka na dokumenty A4 biała
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.