Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
Z wytłoczonymi literami do alfabetycznego oznaczenia.
| Weight | 1,68357 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21,8 × 25,6 × 5,8 cm |
| Glebokosc | 218 mm |
| Waga | 1683,57 |
| Szerokosc | 256 |
| Wysokosc | 58 |
| Kod kreskowy | 4005546611303 |
| Kod producenta | 655010 |
| numer katalogowy | |
| Producent | Durable |
| Wymiary | 210 x 148/163 |
| dziurkowanie | 45 x 65 x 45 + 80 |
| Format | A5 |
| nadruk znacznikw | A-Z |
DURABLE Przekładki do segregatorów A-Z A5 pionowe 20-częściowe szare
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.