Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
Elegancki pojemik z wysokiej jakości tworzywa zawierające 500 białych kartek w wymiarze 90 x 90 mm. Łatwe wyciąganie kartek poprzez skośne ułożenie papieru. Z otworem na długopis. Gumowe nóżki zapewniają stabilność pojemnika na biurku.
| Weight | 0,51505 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 16 × 8 cm |
| Producent | Durable |
| Kod producenta | 771401 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4005546207667 |
| Kolor | Czarny |
| Material wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Ilosc kartek | 500 (90x90mm) |
DURABLE Vegas Pojemnik z karteczkami 500 karteczek czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.