Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wygodny do przenoszenie i łatwy w użyciu zszywacz z solidnym metalowym mechanizmem oraz zintegrowanym rozszywaczem. Idealny do użytku zarówno w domu, jak i szkole.
| Weight | 0,275 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 5,2 × 11 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 5000371 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4051661012846 |
| Kolor | Różowy, Żółty |
| Material wykonania | Tworzywo ABS / Metal |
| zintegrowany rozszywacz | tak |
| Zszywa do | 10 kartek |
| Rodzaj zszywek | No 10 |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry |
| Rodzaj zszywania | Standardowe zszywanie, przypinanie i przybijanie |
| Glebokosc | 38 mm |
| Wymiary | 52 x 110 x 250 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID Zestaw Funky różowo-żółty: zszywacz F5, dziurkacz FC10, rozszywacz, zszywki
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.