Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Te wysokiej jakości zszywki z cienkiego drutu stworzone zostały z myślą o pracy z tekstyliami. Zaprojektowane tak aby były praktycznie niewidoczne na materiale, sprawdzą się również doskonale do etykietowania. Wykonane z wysokiej jakości, precyzyjnie ciętego galwanizowanego drutu dla optymalnej penetracji. Dostępne także w wersji ze stali nierdzewnej.
| Weight | 0,22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,1 × 11,9 × 4,6 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 11825700 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313469013010 |
| Ilosc | 5000 szt. |
| Wysokosc zszywki | 4 mm |
| Wymiary | 119 x 46 x 21 |
RAPID Zszywki do zszywaczy pistoletowych 13/4 5M
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.