Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 40 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | CB435A |
| Kod kreskowy | 882780905207 |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilnosc | HP LaserJet P1005 (CB410A), HP LaserJet P1006 (CB411A) |
| Wydajnosc do | 1500 str. A4 (5% pokrycia) |
HP Toner 35A czarny BK CB435A
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.