Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 1,800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20,5 × 12 × 43 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | Q6472A |
| Kod kreskowy | 829160703060 |
| Kolor | Żółty |
| Wydajnosc do | 4000 str. A4 (5% pokrycia) |
| Kompatybilnosc | HP Color LaserJet 3600, HP Color LaserJet 3600dn, HP Color LaserJet 3600n |
HP Toner 502A żółty Yellow Q6472A
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.