Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,5 × 11,5 × 13 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | CZ132A |
| Kod kreskowy | 886112841157 |
| Kolor | Żółty |
| Kompatybilnosc | HP Designjet T120, hp designjet T520 |
| Pojemnosc ml | 29 |
HP Tusz 711 żółty Yellow CZ132A
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.