Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 20 × 14 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | C9373A |
| Kod kreskowy | 808736779821 |
| Kolor | Żółty |
| Kompatybilnosc | HP Designjet T1100, HP Designjet T1100 mfp, HP Designjet T1120, HP Designjet T1120 HD-MFP, HP Designjet T1120 SD-MFP, HP Designjet T1200, HP Designjet T1200 HD-MFP, HP Designjet T1200 PS, HP Designjet T2300 emfp, HP Designjet T610, HP Designjet T620, HP Designjet T770, HP Designjet T770 HD |
| Wydajnosc do | 2000 str. A4 (5% pokrycia) |
| Pojemnosc ml | 130 |
HP Tusz 72 żółty Yellow C9373A
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.