Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 3 × 11 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | T6L87AE |
| Kod kreskowy | 889894728791 |
| Kolor | Niebieski |
| Kompatybilnosc | OfficeJet Pro 6960 (J7K33A), OfficeJet Pro 6970 (J7K34A) |
| Wydajnosc do | 315 szt. A4 (5% pokrycia) |
HP Tusz 903 niebieski Cyan T6L87A
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.