Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wygodna, bezpieczna, wytrzymała i stylowa torba Kensington Contour 2.0 Executive na laptopa 15,6″ to idealna, zatwierdzona przez ergonomistów torba na laptopa dla pracowników mobilnych. Ma wyprofilowany panel, który przylega do ciała, i gdy torba jest prawidłowo noszona, przesuwa ciężar tak, aby był bliżej środka ciężkości. Wygodna podczas kontroli TSA na lotniskach.
Zatwierdzona przez ergonomistów konstrukcja pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru, zwiększając dzięki temu komfort użytkowania.
| Weight | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 31 × 42 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K60386EU |
| Kod kreskowy | 5028252596893 |
| Kolor | Czarny |
| Przekatna ekranu | 15,6", 9,7'' |
| Material wykonania | 1680D poliester balistyczny |
| Kolekcja | Kensington CONTOUR |
KENSINGTON Contour 2.0 Torba na laptopa 15,6"
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.