Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Wysokiej jakości lekka torba z dwiema przegródkami i kieszenią z przodu. Wyróżniające się, efektowne wzornictwo, z wygodnym zamkiem błyskawicznym i eleganckimi metalowymi zapięciami. Z zewnątrz jest czarna, wewnątrz wyróżnia się zielonym kolorem, który pozwala na łatwe odnajdywanie przedmiotów. Miejsce na urządzenia mobilne, laptop 15,6″ i dokumenty A4. Posiada usztywnione skórzane rączki, regulowany pas na ramię oraz uchwyt mocujący do wózków lotniskowych.
| Weight | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 41 × 31 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 60160095 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432105601 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Leitz COMPLETE |
| Material wykonania | Metal, Poliester, Skóra |
| Przekatna ekranu | 15,6" |
| Wymiary | 410 x 310 x 130 |
LEITZ Complete Smart Torba na laptopa 15.6" czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.