Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Klasyczny pokrowiec Kensington SP10 na laptopa 15,6″, idealny dla osób, które są w ciągłym w ruchu, wykonany z wytrzymałego nylonu, aby chronić laptopa, który jest często przenoszony z miejsca na miejsce. W wewnętrznych i zewnętrznych przegródkach jest dużo miejsca na ważne dokumenty i akcesoria. Jest to niezwykle funkcjonalny pokrowiec w niewygórowanej cenie.
| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6,4 × 32,4 × 38 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | accoK62562EU |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 85896625629 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Kensington SIMPLY PORTABLE |
| Przekatna ekranu | 15,6" |
KENSINGTON Simply Portable Torba na laptopa 15,6" czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.