Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 1,6482 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22,2 × 24,4 × 38 cm |
| Glebokosc | 222 mm |
| Szerokosc | 244 |
| Waga | 1648,2 |
| Wysokosc | 380 |
| Kod producenta | 775710 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4005546729862 |
| Producent | Durable |
| Kolor | Szary |
| Format | A4 |
| Wymiary | 73 × 306 × 241 |
DURABLE Eco Pojemnik na katalogi szary A4
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.