Producent:
Nazwa: KW trade Sp. z o.o.
Adres: ul. Mała Góra 91B, 30-864 Kraków
Email:
kwtrade@kwtrade.pl
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: KW trade Sp. z o.o.
Adres: ul. Mała Góra 91B, 30-864 Kraków
Email:
kwtrade@kwtrade.pl
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 0,1650 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6,5 × 14,4 cm |
| Producent | KW trade Sp. z o.o. |
| Kod producenta | 110-1044 |
| Kod kreskowy | 5903364201951 |
| Marka | Eagle |
| Kolor | Niebieski |
| Material wykonania | Metal |
| Dziurkuje do | 12 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Srednica dziurek | 5,5 |
EAGLE 837 S Dziurkacz niebieski do 12 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.