Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Najlepszy spośród kołonotatników do codziennego użytku. Mieści 90 kartek najwyższej jakości papieru o gramaturze 90 gsm, dzięki spirali otwiera się pod kątem 360°, z okładką wykonaną z polipropylenu.
| Weight | 0,309 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16,4 × 1,3 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 44980085 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432112517 |
| Kolor | Szary |
| Format | A5 |
| Ilosc kartek | 90 |
| Material oprawy | Karton |
| Material kartek | papier 90 g/m² z certyfikatem FSC® |
| Wymiary | 164 x 13 x 210 |
| Kolekcja | Leitz OFFICE |
LEITZ Office Card Kołonotatnik A5 w kratkę szary
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.