Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
Zestaw 2 pojemników na dokumenty formatu A5. Pojemniki z zestawów Flexiplus można odczepiać od zestawu i pojedynczo wieszać na ścianie. Wymiary: 180 x 250 x 105 mm (SxWxG).
| Weight | 0,34945 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18,5 × 25,5 × 11 cm |
| Glebokosc | 185 mm |
| Waga | 349,45 |
| Szerokosc | 255 |
| Wysokosc | 110 |
| Kod producenta | 1709013400 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7318089013402 |
| Producent | Durable |
| Kolor | Przezroczysty |
| Kolekcja | Durable FLEXIPLUS |
| Wymiary | 180 x 250 x 105 |
DURABLE Flexiplus Pionowe pojemniki na dokumenty
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.