Producent / Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: HALMAR Spółka z o.o.
Adres: Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola, Polska
Telefon: +48 660 887 000
Telefon E-mail:
hurtownia@halmar.pl
Infolinia: +48 660 887 000
E-mail:
office@halmar.pl
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 65 × 39 cm |
| Producent | Halmar |
| Kod producenta | V-CH-AMBASADOR-FOT |
| Kod kreskowy | 2010001159735 |
| Rodzaj | Fotel obrotowy |
| Kółka | Kółka kauczukowe |
| Podłokietniki | Regulowane |
| Zagłówek | Regulowany |
| Material | Aluminium, siatka, tkanina |
| Maksymalne obciazenie kg | 100kg |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kolor | Czarny, Szary |
HALMAR Ambasador Krzesło biurowe Fotel gabinetowy obrotowy czarno-szary
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.