Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 1,49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31,2 × 21,5 × 1,3 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | B9ZX0ET |
| Kod kreskowy | 199251218545 |
| Pamiec ram | 64GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 1 TB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Podswietlana klawiatura | Tak |
| Pojemnosc baterii | 4-komorowa, 74,5Wh |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 PRO |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ 880M Graphics |
| Rozdzielczosc | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Przekatna ekranu | 14'' |
HP EliteBook X G1a AI 7 PRO 360 | 64GB | SSD 1TB | W11P | 14
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.