Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Zapewnij pracownikom przewagę nad konkurencją dzięki komputerowi, który dostosowuje się do tempa pracy i zapewnia natychmiastowe otwieranie aplikacji. Zabezpieczenia klasy biznesowej i oprogramowanie do zarządzania, które zapewniają oszczędność czasu personelu informatycznego.
ProDesk 2 SFF G1i pozwala zoptymalizować zasoby biznesowe. Ten wyposażony w wydajny procesor Intel®[2], niezbędne narzędzia dla aplikacji i wymagań przepływu danych oraz funkcje zabezpieczeń dla biznesu, ten łatwy w konfiguracji i przystępny cenowo komputer ma skalowalną i funkcjonalną konstrukcję, która może rozwijać się wraz z firmą.
| Weight | 7,42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 49,9 × 39,8 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | B6ZC6ET |
| Kod kreskowy | 199251824265 |
| Pamiec ram | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 512 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor | Intel Core i5-14400 |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
HP Komputer stacjonarny ProDesk 2 SFF G1i E i5-14500 | 16GB | SSD 512GB | W11P
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.