Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Zapewnij pracownikom przewagę nad konkurencją dzięki komputerowi, który dostosowuje się do tempa pracy i zapewnia natychmiastowe otwieranie aplikacji. Zabezpieczenia klasy biznesowej i oprogramowanie do zarządzania, które zapewniają oszczędność czasu personelu informatycznego.
Komputer stacjonarny HP ProDesk 4 SFF G1i AI zapewnia użytkownikom w rozwijających się środowiskach pracy możliwości dostosowywania i skalowalność klasy komercyjnej w zajmującej niewiele miejsca konstrukcji. Procesor Intel® Core™ Ultra i procesor NPU 13 TOPS pomagają zoptymalizować obsługę codziennych zadań poprzez dystrybucję mocy i badanie potencjału AI w zakresie poprawy wydajności biznesowej.
| Weight | 5,92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49,9 × 39,4 × 20 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | 9H7U4ET |
| Kod kreskowy | 199485405551 |
| Pamiec ram | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 1 TB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| Karta graficzna | Intel Graphics |
HP Komputer stacjonarny ProDesk 4 SFF G1i 5 225 | 16GB | SSD 512GB | W11P
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.