Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Laptop HP ProBook 4 G1iR 16″ oferuje rozwijającym się firmom wydajność, wielowarstwowe zabezpieczenia oraz wytrzymałość w konstrukcji, którą można z łatwością rozbudować. Dzięki najnowszemu procesorowi Intel® i baterii o długiej żywotności ten bogaty w funkcje komputer jest gotowy na długotrwałą produktywność i do pracy hybrydowej.
| Weight | 1,74 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35,94 × 25,1 × 1,7 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | D0MG6ET |
| Kod kreskowy | 199764931658 |
| Pamiec ram | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 512 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Podswietlana klawiatura | Tak |
| Pojemnosc baterii | 3-komorowa, 56 Wh |
| Procesor | Intel Core i5-1334U |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Rozdzielczosc | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Przekatna ekranu | 16'' |
HP ProBook 4 G1iR i5-1334U | 16GB | SSD 512GB | W11P | 16
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.