Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 11 × 13 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | W1106A |
| Kod kreskowy | 193424172702 |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilnosc | HP 107a, HP 107r, HP 107w, HP 135a, HP 135r, HP 135w, HP 137fnw |
| Wydajnosc do | 1000 str. A4 (5% pokrycia) |
HP Toner 106A czarny BK W1106A
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.