Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 7,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24,03 × 42,75 × 36,4 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | 4WF66A |
| Kod kreskowy | 195908302858 |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Miejsce uzytkowania | Dom lub małe biuro |
| Rodzaj urzadzenia | Wielofunkcyjne |
| Technologia druku | Atramentowy |
| Przeznaczenie do druku | Czerń i kolor |
HP Urządzenie wielofunkcyjne Drukarka AiO Smart Tank 790
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.