Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Gdy potrzebujesz wygodnej myszy pracującej bezprzewodowo, wybierz mysz Kensington Pro Fit™. Pełnowymiarowa, ergonomiczna konstrukcja dostosowana do obsługi przez osoby praworęczne sprawia, że mysz idealnie nadaje się do długotrwałego użytkowania. Przyciski nawigacyjne do przeglądarki i kółko przewijania są idealnie rozmieszczone, aby zwiększyć wydajność. Bezpieczna technologia bezprzewodowa 2,4 GHz zmniejsza ryzyko zakłóceń pracy w środowisku biurowym.
Bezprzewodowa, pełnowymiarowa mysz zapewnia maksymalną wydajność i wygodę użytkowania.
| Weight | 0,26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,5 × 7,5 × 4,5 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K72370EU |
| Kod kreskowy | 5028252305082 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Kensington PRO FIT |
| Rodzaj myszy | bezprzewodowa, optyczna, standardowa |
| Rozdzielczosc | 800/1200/1600 dpi |
| Lacznosc myszy | 2,4 GHz |
| Liczba przyciskow | 6 |
| Rolka przewijania | 1 |
| Zasilanie | 2 baterie AA |
KENSINGTON Pro Fit Pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.