Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Bezprzewodowa mysz ValuMouse to idealne rozwiązanie, gdy szukasz wygody i nie lubisz plątaniny kabli. Cicho działające trzy przyciski i kółko przewijania przydają się, gdy trzeba wykonać pracę, nie przeszkadzając innym. Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości zapewnia niezawodność i precyzję podczas nawigacji, a komfortowy kształt umożliwia wygodną pracę osobom prawo- i leworęcznym. Instalacja Plug & Play, odbiornik nano USB 2,4 GHz i trwałość poparta 5-letnią ograniczoną gwarancją.
| Weight | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 13 × 20 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K72392EU |
| Kod kreskowy | 5028252478656 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Kensington VALUMOUSE |
| Liczba przyciskow | 3 |
| Lacznosc myszy | 2,4 GHz |
| Rodzaj myszy | bezprzewodowa |
| Rolka przewijania | 1 |
| Rozdzielczosc | 1000 dpi |
KENSINGTON ValuMouse Bezprzewodowa mysz czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.