Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Wysokiej jakości lekki plecak z dwiema przegródkami i kieszenią z przodu. Wyróżniające się, efektowne wzornictwo, z wygodnym zamkiem błyskawicznym i eleganckimi metalowymi zapięciami. Miejsce na urządzenia mobilne, laptop 15,6″ i dokumenty A4. Posiada uchwyt do wózków lotniskowych.
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 31 × 46 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 60170095 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432105618 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Leitz COMPLETE |
| Przekatna ekranu | 15,6" |
| Wymiary | 310 x 460 x 200 |
LEITZ Complete Smart Plecak na laptop 15.6" czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.