Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Opatentowany magnetyczny filtr prywatyzujący MagPro™ do monitorów o przekątnej 23″ (16:9), z możliwością szybkiego i łatwego zakładania i zdejmowania, zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę prywatności. Jest idealnym rozwiązaniem dla ekranów z wąskim obramowaniem lub bez obramowania (typu edge-to-edge). Zabezpiecza ekran przed zadrapaniami i uszkodzeniami, a przy tym zapewnia ochronę prywatności, ograniczając kąt widzenia wyświetlanych treści do +/- 30°. Redukuje także szkodliwe niebieskie światło w zakresie do 22% oraz zmniejsza odblaski i poprawia przejrzystość. Dwustronny – można wybrać matową lub błyszczącą powierzchnię.
| Weight | 0,39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61,2 × 37,3 × 0,5 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K58355WW |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 85896583554 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekatna ekranu | 23" |
| Sposob mocowania | Magnetyczne mocowanie |
KENSINGTON Magnetyczny filtr prywatyzujący 23"
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.