Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Wysokiej jakości lekka torba z dwiema przegródkami i kieszenią z przodu. Wyróżniające się, efektowne wzornictwo, z wygodnym zamkiem błyskawicznym i eleganckimi metalowymi zapięciami. Miejsce na urządzenia mobilne, laptop 13,3″ i dokumenty A4. Posiada usztywnione skórzane rączki, regulowany pas na ramię oraz uchwyt mocujący do wózków lotniskowych.
| Weight | 0,63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 38 × 28 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 60390095 |
| numer katalogowy | |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Leitz COMPLETE |
| Material wykonania | Metal, Poliester, Skóra |
| Przekatna ekranu | 13,3" |
| Wymiary | 380 x 280 x 100 |
LEITZ Complete Smart Torba na laptopa 13,3" czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.