Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Opatentowany magnetyczny filtr prywatyzujący MagPro™ do monitorów o przekątnej 27″ (16:9), z możliwością szybkiego i łatwego zakładania i zdejmowania, zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę prywatności. Jest idealnym rozwiązaniem dla ekranów z wąskim obramowaniem lub bez obramowania (typu edge-to-edge). Zabezpiecza ekran przed zadrapaniami i uszkodzeniami, a przy tym zapewnia ochronę prywatności, ograniczając kąt widzenia wyświetlanych treści do +/- 30°. Redukuje także szkodliwe niebieskie światło w zakresie do 22% oraz zmniejsza odblaski i poprawia przejrzystość. Dwustronny – można wybrać matową lub błyszczącą powierzchnię.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68,3 × 43,9 × 0,5 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K58359WW |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 85896583592 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekatna ekranu | 27" |
| Sposob mocowania | Magnetyczne mocowanie |
KENSINGTON Magnetyczny filtr prywatyzujący 27"
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.