Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Zachowaj styl w podróży, zabierając na wyjazd klasyczny plecak Kensington SP25 Simple Portable – wykonany z wytrzymałego nylonu, z wyściełaną kieszenią wewnętrzną chroniącą laptopy z ekranem do 15,6″, z zamykanymi na suwak przegrodami zapewniającymi łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych przedmiotów i akcesoriów w trakcie podróżowania.
Wytrzymały plecak w klasycznym stylu zapewni ochronę Twojego laptopa.
| Weight | 0,68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 36 × 50 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K63207EU |
| Kod kreskowy | 5028252090407 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Kensington SIMPLY PORTABLE |
| Przekatna ekranu | 15,6" |
KENSINGTON Simply Portable Plecak na laptopa 15,6" czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.