Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Ustaw monitor na idealnej dla siebie wysokości – opatentowany przez Kensington system SmartFit® pozwoli Ci ustawić monitor na odpowiedniej wysokości w celu redukcji bólu kręgosłupa, szyi i oczu. Ta wyjątkowo szeroka podstawka, przeznaczona dla większych monitorów, ma 3 ustawienia wysokości i oferuje miejsce do przechowywania pod platformą, zwiększające przestrzeń użytkową biurka.
Możliwość ustawienia monitora na optymalnej dla użytkownika wysokości (3 ustawienia).
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 41,15 × 5,59 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K52786WW |
| Kod kreskowy | 85896527862 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Kensington SMARTFIT |
| Przeznaczony dla | Monitory o przekątnej do 24" |
| Maksymalne obciazenie kg | 36 |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
KENSINGTON SmartFit Plus Podstawka pod monitor czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.