Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Kołonotatnik o uznanej jakości Leitz Premium ze stylową okładką wykonaną z polipropylenu. Idealny do robienia notatek i przechowywania luźnych dokumentów oraz małych przedmiotów.
| Weight | 0,592 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30,7 × 23,9 × 1,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 44610000 |
| Kod kreskowy | 4002432112128 |
| Format | A4 |
| Ilosc kartek | 80 |
| Material oprawy | PP |
| Material kartek | papier 90 g/m² z certyfikatem FSC® |
| Opis | W kratkę |
| Wymiary | 239 x 18 x 307 |
| Kolekcja | Leitz STYLE-EXECUTIVE |
LEITZ Style-Executive Kołonotatnik A4 PP, w kratkę
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.