Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Wysokiej jakości deska z klipsem i okładką wykonana z twardego plastiku (polifoam), w żywych kolorach WOW, wykończona z połyskiem. Idealna do zabezpieczenia dokumentów w trakcie podróży lub w czasie wykładów i prezentacji.
| Weight | 0,325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 23 × 1,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 41990095 |
| Kod kreskowy | 4002432120727 |
| Kolor | Czarny, Czarny WOW |
| Kolekcja | Leitz WOW |
| Material wykonania | Polyfoam o grubości 2,8 mm |
| Format | A4 |
| Pojemnosc | 75 kartek (80 gsm) |
| Wymiary | 230 x 18 x 330 |
LEITZ Wow Deska z klipsem i okładką czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.