Wysyłka w 24 godziny!
Wyjątkowy dziurkacz metalowy do codziennego użytku, w nowoczesnym designie ze szczotkowanym wykończeniem, w intrygujących kolorach. Solidny i bardzo wytrzymały. Opatentowane elementy uchwytu i doskonałe ostrza zmniejszają wysiłek przy dziurkowaniu.
| Weight | 0,413 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,1 × 9,8 × 10,9 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 50060069 |
| Kod kreskowy | 4002432107360 |
| Kolor | Granatowy, Tytanowy błękit |
| Kolekcja | Leitz STYLE |
| Material wykonania | Metalowy, z antypoślizgowym plastikowym pojemnikiem na ścinki |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Odl miedzy dziurkami | 8 |
| Dziurkuje do | 3 mm/30 kartek (papier 80 gsm) |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Wymiary | 98 x 109 x 121 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Style Dziurkacz duży metalowy 10 lat gwarancji 30 kartek niebieski + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.