Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Solidny, poręczny dziurkacz w wyrazistych kolorach WOW pozwoli Ci podkreślić swoją osobowość. Do regularnego użytkowania w biurze, w domu lub podczas wyjazdu. Opatentowane elementy uchwytu i doskonałe ostrza zmniejszają wysiłek podczas dziurkowania. Idealny do dziurkowania w ręku.
| Weight | 0,267 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8,1 × 10 × 7 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 50601095 |
| Kod kreskowy | 4002432121571 |
| Kolor | Czarny, Czarny WOW |
| Kolekcja | Leitz WOW |
| Material wykonania | Podstawa metalowa z antypoślizgowym plastikowym pojemnikiem na ścinki/ uchwyt z tworzywa sztucznego z metalową obwódką |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Odl miedzy dziurkami | 8 |
| Dziurkuje do | 1 mm/10 kartek (papier 80 gsm) |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Ostrza | Niewymienne |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 100 x 70 x 81 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Wow NeXXt Dziurkacz mały do 10 kartek czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.