Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Profesjonalny dziurkacz z regulowanymi ostrzami, które umożliwiają zmianę ilości, ustawienia oraz rozmiaru ostrzy (6 lub 8 mm). W standardzie sprzedawany z 4 ostrzami o średnicy 6 mm. Obrotowy regulator z dwiema skalami dla 13 formatów. Skale: centymetrowa i calowa. Zaznaczone odstępy segregatorów kołowych i terminarzy. Blokada ramienia pozwala przechowywać dziurkacz z maksymalnie obniżonym ramieniem. Plastikowy, precyzyjny ogranicznik formatu. Antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilność oraz nie rysuje blatu.
| Weight | 1,86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24 × 12 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod kreskowy | 4002432364046 |
| numer katalogowy | |
| Kod producenta | 51140084 |
| Kolor | Srebrny |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A3, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Srednica dziurek | 6 |
| Dziurkuje do | 30 kartek |
| Wymiary | 240 x 120 x 340 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Akto Dziurkacz regulowany do 30 kartek czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.