Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Lekki, niewielkich rozmiarów laminator Leitz iLAM Home A3 wniesie styl do Twojego domu. Jest prosty w obsłudze i gotowy w ciągu zaledwie 3 minut. Laminuje foliami o grubości do 2 x 125 mikronów, nadając dokumentom elegancki wygląd. Zapewnia dużą elastyczność, umożliwiając laminację dokumentów w rozmiarze od dowodu osobistego do formatu A3. W zestawie z pakietem startowym, zawierającym 5 folii UDT w formacie A4 (2 x 80 mikronów).
| Weight | 1,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46,5 × 12,8 × 7,6 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 74320001 |
| Kolor | Biały, Szary |
| Moc | 260W |
| Grubosc mikronow | 125 |
| Czas nagrzewania | 3 min |
| Zasilanie | 220-240V 50/60Hz |
| Mask szer dokumentow | 330mm |
| Format | A3 |
| Kod kreskowy | 4002432135448 |
LEITZ iLam Home Laminator A3
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.