Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Kołonotatnik w twardej oprawie jest idealny do codziennego robienia notatek, a jego kompaktowa konstrukcja zmieści się w torebce lub torbie na laptopa. Ten wysokiej jakości kołonotatnik jest idealnym dodatkiem do domu lub biura i zapewnia Ci relaks oraz produktywność przez cały dzień.
| Weight | 0,509 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25,5 × 18,8 × 2,2 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod kreskowy | 4002432126019 |
| Kod producenta | 44840089 |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Kolor | Aksamitny szary |
| Material oprawy | laminowany karton |
| Material kartek | papier 90 g/m² z certyfikatem FSC® |
| Format | B5 |
| Zadrukowanie stron | kratka |
| Wymiary | 188 x 22 x 255 |
LEITZ Cosy Kołonotatnik B5 kratka szary
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.