Wysyłka w 24 godziny!
Wybierz ten produkt i otrzymaj CASHBACK – 50zł!
Kup ten produkt, zaloguj się na stronie https://www.leitzcashbackeurope.com/pl-pl/login i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w ciągu 28 dni od momentu weryfikacji i akceptacji zgłoszenia.
Bezproblemowa, wysokiej jakości laminacja, bez skomplikowanych ustawień.
| Weight | 1,737 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46,5 × 12,8 × 7,6 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 72530084 |
| Kod kreskowy | 4002432112906 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz ILAM |
| Kolor | Srebrny |
| Material | Tworzywo ABS |
| Moc | 375 W |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Zasilanie | 220/240 V AC |
| Format | A3 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
LEITZ iLam Office Laminator A3 srebrny + CASHBACK
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.