Wysyłka w 24 godziny!
Nowoczesny i kompaktowy laminator Leitz iLAM Office to doskonałe połączenie wydajności i stylowego wzornictwa. Ten bezproblemowy w obsłudze laminator A4 zapewnia krótkie, 1-minutowe nagrzewanie i umożliwia laminację kartki A4 foliami o grubości 80 mikronów w zaledwie 36 sekund, gwarantując szybką i łatwą ochronę dokumentów. Intuicyjny panel dotykowy oferuje trzy ustawienia grubości folii, co pozwala na bardziej wszechstronne wykorzystanie urządzenia, a przycisk cofania zapobiegający zacięciom umożliwia bezproblemowe usuwanie nieprawidłowo podanych folii. Innowacyjna dioda SMART informuje o stanie urządzenia przy użyciu sygnałów wizualnych i dźwiękowych: kolor czerwony oznacza nagrzewanie, kolor zielony wraz z sygnałem dźwiękowym – gotowość do pracy, a pulsujący kolor czerwony – funkcję automatycznego wyłączania po 15 minutach bezczynności. Dodatkowo, diody SMART pełniące funkcję prowadnic zapewniają perfekcyjne wyrównane folii, co zapobiega zacięciom. Kolor szary i biały.
Uwaga! Obecnie w sprzedaży mogą znajdować się ostatnie sztuki laminatora przed liftingiem – biało-srebrne.
| Weight | 1,37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 12,8 × 7,6 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 72510084 |
| Kod kreskowy | 4002432112876 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz ILAM |
| Kolor | Srebrny |
| Material | Tworzywo ABS |
| Moc | max. 450 Watt / 2,0 A |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Format | A4 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
LEITZ iLam Office Laminator A4 srebrny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.