Wysyłka w 24 godziny!
Wysokiej jakości laminator A3, w pełni automatyczny, szybki, z unikalną technologią sensorową. Rozpoznaje grubość dokumentów i automatycznie dostosowuje do nich właściwą prędkość laminacji. Odpowiedni dla folii o grubości od 80 do 250 mikronów. Nagrzewa się w ciągu minuty. Z unikalną konstrukcją podajnika do wygodnego wsuwania dokumentów. Odpowiedni do intensywnego użytkowania.
| Weight | 8,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48,2 × 12,5 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 75200000 |
| Kod kreskowy | 4002432116386 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz ILAM |
| Kolor | Antracytowy, Biały |
| Moc | 1700 W |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Zasilanie | 220/240 V AC |
| Format | A3 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
LEITZ iLAM Touch 2 Turbo Laminator A3
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.