Wysyłka w 24 godziny!
Solidny, poręczny model do użytku domowego lub podczas wyjazdu. Z opatentowanym elementem uchwytu i doskonałymi ostrzami redukującymi wysiłek przy dziurkowaniu. Idealny do dziurkowania w ręku.
| Weight | 0,413 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,1 × 9,8 × 10,9 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 50580035 |
| Kod kreskowy | 4002432316908 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Kolor | Niebieski |
| Material wykonania | Metalowy, z antypoślizgowym plastikowym pojemnikiem na ścinki |
| Dziurkuje do | 1 mm/10 kartek (papier 80 gsm) |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Wymiary | 100 x 70 x 81 |
LEITZ NeXXt Dziurkacz mały do 10 kartek niebieski + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.