Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysokiej jakości nożyczki biurowe ze stali nierdzewnej powlekane tytanem. Specjalnie wyprofilowane uchwyty z efektownym wykończeniem w kolorach WOW. Wytrzymałe tytanowe ostrza zachowują znacznie dłużej znakomitą ostrość niż w przypadku standardowych.
| Weight | 0,084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20,5 × 8 × 1,7 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 53192062 |
| Kod kreskowy | 4002432103218 |
| Kolor | Fioletowy, Fioletowy WOW |
| Kolekcja | Leitz WOW |
| Material wykonania | Ostrza ze stali nierdzewnej powlekane tytanem i miękkie, wzmocnione uchwyty (ABS) |
| Dlugosc ostrza | 205 mm |
| Wymiary | 80 x 17 x 205 |
LEITZ Wow Nożyczki biurowe powlekane tytanem 205mm fioletowy
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.