Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Ten mały, ale niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza usuwa zanieczyszczenia, ułatwiając oddychanie. Zaawansowany technologicznie oczyszczacz z filtracją 360° usuwa zanieczyszczenia z powietrza i poprawia jego jakość. Elegancki styl i kompaktowe wzornictwo idealnie pasują do niewielkich przestrzeni.
Dzięki technologii PureDirect czyste powietrze jest rozprowadzane skutecznie i w przyjemny sposób. Zastrzeżona prawnie technologia wykorzystuje dwa strumienie przepływu powietrza, rozprowadzające powietrze dalej i bardziej równomiernie w całym pomieszczeniu.
Filtr cząstek stałych 360° wychwytuje ze wszystkich kierunków zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, w tym alergeny, bakterie, wirusy oraz zapachy i gazy LZO. Promienie UV zabijają zarazki zatrzymane w filtrze.
Oczyszczacz przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 23 m², ze współczynnikiem dostarczania czystego powietrza (CADR – Clean Air Delivery Rate): 164 m³/godz. (pyłki), 143 m³/godz. (kurz) i 95 m³/godz. (dym)
Łatwy w obsłudze – dotykowy panel sterowania zawiera przyciski regulujące prędkość wentylatora, tryb UV i wskaźniki wymiany filtra. Nowoczesne wzornictwo, które pasuje do każdego domowego wnętrza. Łatwy do przenoszenia dzięki eleganckiemu, zintegrowanemu uchwytowi.
| Weight | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 46 × 20 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod kreskowy | 5028252617123 |
| numer katalogowy | |
| Kod producenta | 2415112eu |
| Kolor | Biały, Srebrny |
| Kolekcja | Leitz TRUSENS |
| Zasilanie | 220-240V 50/60Hz |
| Tryb auto | Nie |
| Wymiana powietrza | 2 x 60 minut – 23 m2, 4 x 60 minut – 12 m2, 5 x 60 minut – 9m2 |
| Wielkosc pomieszczenia | 23 m2 |
| Dostarczania powietrza | PureDirect |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Wskaznik aqi | Brak |
| Moc | 40 |
| Typ wskaznika zmiany filtra | HEPA, UV, Węglowy |
| Typ silnika | Silnik prądu przemiennego |
| Poziom halasu | 39 – 65 dB |
| Wlot powietrza | 360° |
| Tryb sciemniania | Nie |
| Tryb nocny | Nie |
| Czujnik jakosci powietrza | Brak |
| Wymiary | 200 x 460 x 200 |
LEITZ Oczyszczacz powietrza TruSens™ Z-1000
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.