Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Oddychaj czystszym powietrzem dzięki innowacyjnej wersji oczyszczacza powietrza Leitz TruSens Z-3500H jest przeznaczony do dużych pomieszczeń (do 60 m²). Oczyszczacz wyposażony jest w aplikację mobilną, która zapewnia stały kontakt z urządzeniem, zaawansowaną technologię teledetekcji zapewniającą najlepszą informację zwrotną o zanieczyszczeniu powietrza w czasie rzeczywistym oraz dwa strumienie przepływu powietrza. Dzięki filtrowi HEPA H13 360° oczyszczacz zbiera zanieczyszczenia i neutralizuje zapachy, automatycznie dostosowując się do zmieniającej się jakości powietrza w pomieszczeniu. Lampa UV-C zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra. Skorzystaj z zalet innowacyjnego oczyszczacza powietrza, stanowiącego połączenie nauki, stylu i technologii.
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28,5 × 28,5 × 72 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 2415139 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 5028252620482 |
| Kolor | Biały, Srebrny |
| Kolekcja | Leitz TRUSENS |
| Zasilanie | 220-240V 50/60Hz |
| Tryb auto | Tak |
| Wymiana powietrza | 4 x 60 minut 30 m2, 5 x 60 minut 24 m2 |
| Dostarczania powietrza | PureDirect |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Wskaznik aqi | Wyświetlacz numeryczny i kolorystyczny |
| Moc | 68 |
| Typ wskaznika zmiany filtra | Filtr węglowy, filtr, lampa UV-C |
| Typ silnika | Bezszczotkowy silnik prądu stałego |
| Poziom halasu | 32 – 66 dB |
| Wlot powietrza | 360° |
| Tryb sciemniania | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Czujnik jakosci powietrza | PM 1.0 / PM 2.5 / PM 10 / LZO |
| Wymiary | 285 x 720 x 285 |
LEITZ Oczyszczacz powietrza TruSens™ Z-3500H Smart z czujnikiem jakości powietrza SensorPod™ do dużych pomieszczeń
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.