Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Podstawka Leitz Ergo Cosy umożliwia podniesienie laptopa na optymalną dla oczu wysokość, zapewniając wygodny kąt patrzenia na ekran oraz korygując postawę w czasie pracy.
Korzystanie z podstawki poprawia także przepływ powietrza pod laptopem, zapobiegając przegrzaniu baterii i innych komponentów, co pomaga utrzymać wysoki poziom wydajności urządzenia. Minimalistyczne wzornictwo i matowe wykończenie w ciekawych kolorach nadają jej stylowy wygląd. Połącz ją z innymi produktami Leitz Ergo, aby stworzyć komfortowe i elastyczne środowisko pracy, które zapewni Ci wydajność przez cały dzień.
| Weight | 0,382 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24,7 × 31,2 × 5 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 64260089 |
| Kod kreskowy | 4002432129362 |
| Kolor | Aksamitny szary |
| Kolekcja | Leitz COSY ERGO |
| Sug przek urzadzenia | od 13" do 17" |
| Wymiary | 312 x 50 x 247 |
LEITZ Ergo Cosy Podstawka pod laptopa szara
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.