Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Produkty Leitz Infinity spełniają wymagania normy ISO 16245 określającej standardy do długoterminowej archiwizacji dokumentów. Produkty są bezkwasowe, zostały przetestowane i są potwierdzone certyfikatem wydanym przez Paper Technology Specialists w Niemczech.
| Weight | 0,131 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 10 × 25,5 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 60890000 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432399000 |
| Kolekcja | Leitz INFINITY |
| Pojemnosc | 100 mm |
| Wymiary | 100 x 255 x 330 |
LEITZ Infinity Pudło 100mm biały
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.