Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Produkty Leitz Infinity spełniają wymagania normy ISO 16245 określającej standardy do długoterminowej archiwizacji dokumentów. Produkty są bezkwasowe, zostały przetestowane i są potwierdzone certyfikatem wydanym przez Paper Technology Specialists w Niemczech.
| Weight | 0,167 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 15 × 25,5 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 60920000 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432399017 |
| Kolor | Biały |
| Kolekcja | Leitz INFINITY |
| Pojemnosc | 150 mm |
| Wymiary | 150 x 255 x 330 |
LEITZ Infinity Pudło 150mm biały
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.