Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Produkty Leitz Infinity spełniają wymagania normy ISO 16245 określającej standardy do długoterminowej archiwizacji dokumentów. Produkty są bezkwasowe, zostały przetestowane i są potwierdzone certyfikatem wydanym przez Paper Technology Specialists w Niemczech.
| Weight | 0,144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 25,5 × 8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 61000000 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432399024 |
| Kolor | Biały |
| Kolekcja | Leitz INFINITY |
| Pojemnosc | 80 mm |
| Wymiary | 255 x 80 x 330 |
LEITZ Infinity Pudło otwierane od szerszej strony 80mm biały
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.